Termékleírás

Kiváló minőségű német utángyártott alkatrész!

Gyártó: SKV Germany

Cikkszám: 19skv107

Megnevezés: Ablaktörlő motor FORD MONDEO I, MONDEO II, TRANSIT, TRANSIT TOURNEO 02.93-12.14

Feszültség [V] 12
Beépítési helyzet elöl
Működési mód Elektromos
Súly [kg] 1,38
Garancia 3 év garancia

 

Felhasználás:

FORD
MONDEO I ( 02/1993 - 08/1996)
MONDEO I Saloon ( 02/1993 - 08/1996)
MONDEO I Turnier ( 01/1993 - 08/1996)
MONDEO II ( 08/1996 - 09/2000)
MONDEO II Saloon ( 08/1996 - 09/2000)
MONDEO II Turnier ( 08/1996 - 09/2000)
TRANSIT Bus ( 04/1971 - 12/2014)
TRANSIT Platform/Chassis ( 04/1971 - 08/2014)
TRANSIT TOURNEO Bus ( 08/1994 - 08/2014)
TRANSIT Van ( 04/1971 - 12/2014)

 

Gyári cikkszámok:

FENDT G524810171010
FORD 1079510
FORD 1097546
FORD 1666654
FORD 4637734
FORD 6818241
FORD 6922648
FORD 93BB17B571AA
FORD 93BB17B571AB
FORD 93BB17B571AC
FORD 93BB17B571AD
FORD XS7117B571AA
FORD YC1517504CD
BLIC 581003037390P
BLIC 5810-03-037390P
CASCO CWM15120AS
CASCO CWM15120GS
DIPASPORT TRGM046N
DT SPARE PARTS 1386027
ERA 460155
ERA 460155A
HOFFER H27056
KLOKKERHOLM 25543270
LGK LGK045023120
LGK OEM045023120
MEAT & DORIA 27056
SANDO SWM151200
SANDO SWM151201
SONTIAN ZD14310B
VALEO 404520
VEMO V25070016
WAI WPM9074
Eredeti / helyettesítő cikkszámok
A.Z. Meisterteile: AZMT-49-032-1030
AD KÜHNER: DRE500BM
AIC: 71321
AUTOTEAM: F9650A2
BLIC: 5810-03-037390P
BOGAP: L5511107
CASCO: CWM15120AS, CWM15120GS
ERA: 460155, 460155A
FAST: FT82822
FEBI BILSTEIN: 1001302
FENDT: G524810171010
FISPA: 69650A2
FLAMAR: MLF130151HQ, MLF130151VL
FORD: 93BB17B571AA, 93BB17B571AB, 93BB17B571AC, 93BB17B571AD, 1079510, 1097546, 1666654, 4637734, 6818241, 6922648, XS7117B571AA, YC1517504CD
GECO: FWM72020
HOFFER: H27056
ITAB AUTOMOTIVE: 30015120AV, 30015120OV
JP GROUP: 1598201100
KAMOKA: 3100163, 3100164
KLOKKERHOLM: 25543270
KRAFTVOLL GERMANY: 05100087
LGK: 045023120LGK, 045023120OEM
MAGNETI MARELLI: 064371600010
MEAT & DORIA: 27056
MEC-DIESEL: 1040000
METZGER AUTOTEILE: 2190571, 2190826
Professional Parts: 25543270
REAL: 27679021BN, 27679021OE
RECOFICIAL: RECSWM15120.0, RECSWM15120.1
RIDEX: 295W0156
SANDO: SWM15120.0, SWM15120.1
SIDAT: 69650A2
SONTIAN: ZD14310B
STARTVOLT: VWF 1010
SWAG: 33 11 3926
TOPRAN: 306 278
VALEO: 404520
VEMO: V25-07-0016
WAI: WPM9074
WE PARTS: 461880191